کارنو وزین سریر

امداد خودرو 24 ساعته در تهران 54118-021

امداد خودرو 24 ساعته در تهران 54118-021

امداد خودرو

 

همه ما زمانیکه خودرو به خاطر مشکل فنی، متوقف شده را تجربه کرده ایم.

حوادث رانندگی و نواقص فنی ماشین و همینطور خرابی آن مانند پنچری و تمام شدن بنزین، می تواند در هر جا و در هر لحظه رخ بدهد. ممکن است زمانی باشد که شما در سطح شهر و یا اتوبان تردد می کنید و ناگهان با نقصی در خودرویتان روبرو می شوید، و یا راننده ای هستید که ابزار و یا تخصص کافی برای برطرف کردن ایراد ماشینتان را نداشته باشید. مشاهده شده که در این مواقع خودروهای امدادی زیادی که اکثرا بدون مجوز از اتحادیه امداد خودرو هم هستند، به بهانه یاری رساندن و برطرف کردن نقص خودرویتان در محل حاضر می شوند. حضور امداد خودرو های بدون مجوز در جاده ها، اتوبان ها و سطح شهرها باعث عدم اعتماد مردم به شرکت های اصلی همچون امداد خودرو کارنو که دارای جواز برای امداد رسانی بوده را نیز موجب می شود.

به این نکته دقت کنید که هیچ یک از امداد خودروهای مجاز بدون اینکه تماسی از جانب شما برای امداد رسانی ثبت شده باشد و شما موقعیت خود را به آنها اعلام کرده باشید، در موقعیت خودروی شما حاضر نمی شوند.

 

 

امداد خودرو

 

بیشتر بخوانید: قطعات موتوری هیوندای

 

توجه به یک سری از نکات می تواند باعث شود تا خدمات امداد را از امداد خودروهای مورد اطمینانی همچون امداد کارنو که در سراسر جاده های کشور آماده خدمت رسانی برای آسایش حال شما هموطنان عزیز است، را دریافت کنید و از مشکلاتی که در صورت استفاده از امدادهای غیرمجاز برای شما اتفاق می افتد، جلوگیری می کند. مشکلاتی همانند دریافت قیمت های غیر متعارف، استفاده از قطعات یدکی غیرمجاز و کارکرده، جابجا کردن قطعات اصلی شما با قطعات متفرقه که باعث وارد آوردن آسیب جدی به خودرویتان می شود. ایجاد یک سازمان منظم و کارآمد در زمینه امداد رسانی و تامین آرامش و اطمینان خاطر برای دارندگان خودرو یک نیاز ضروری می باشد. امداد کارنو وزین سریر تلاش میکند تا براساس توانمندی و حضور فعال خود با ارائه راه حل های به روز در زمینه حل این مشکلات سفری ایمن همراه با آسودگی خاطر را به ارمغان آورد .

اگر خودروی شما به دلیل نقایص فنی، دیگر قابل حركت نیست و یا با حركت دادن آن، باعث ایجاد خطری می شود،شما میتوانید در هر زمان از شبانه روز و هر نقطه از سراسر کشور با شماره تلفن 54118-021 داخلی (0) تماس حاصل نموده، تا امدادگران شركت کارنو وزین سریر به یاری شما آمده و اقدام به رفع مشكل و راه اندازی خودروی شما نمایند.

امداد شبانه روزی مجموعه کارنو تمامی مناطق تهران را پوشش می دهد از جمله امداد غرب تهران، امداد یادگار امام، امداد رسالت، امداد سعادت آباد ,...

 

مزایای امداد خودرو کارنو وزین سریر

 1. مشتری مداری عالی
 2. تعمیر در محل شما
 3. امداد رسانی 24 ساعته در سراسر کشور (شبانه روزی)
 4. مشاوره رایگان در رابطه با نقص خودروی شما
 5. سرعت در کار و یاری رساندن به شما عزیزان در کمترین زمان ممکن

هدف امداد خودرو کارنو وزین سریر

امداد خودرو کارنو وزین سریر با هدف امدادرسانی در تمام نقاط تهران و سراسر جاده های کشور در کمترین زمان ممکن در خدمت شما می باشد. استفاده از خودروهای امدادی و خودروی یدک کش ایمن، باعث کسب رضایت حداکثری مشتریان ما شده است.

خودروهای امداد کارنو وزین سریر

 1. پیکانتو
 2.  i20
 3. آریسان
 4. وانت پیکان
 5. خودرو بر
 6. پراید وانت

 

امداد خودرو

 

بیشتر بخوانید: قطعات موتوری کیا

 

نکات فنی در هنگام رانندگی


تیره شدن رنگ روغن خودرو به منزله نداشتن کیفیت آن نمی باشد و معیار مناسبی برای تعویض روغن نیست.
گریس کاری روی قطب مثبت و منفی باتری ها از اینکه سر کابل باتری سولفاته شود، جلوگیری میکند. البته به انجام این کار توصیه نمی شود.
موتور خودرو باید در حال حرکت و دور موتور پایین گرم شود. تصور اینکه در فصول سرد سال با درجا کار کردن ماشین ، اشتباه رایجی است که باعث مستهلک شدن موتور خودرو و آسیب رساندن به آن می شود.
برای صرفه جویی در مصرف سوخت بهتر است موارد زیر رعایت شود :

 • زمان توقف بالاتر از 2 دقیقه ماشین را خاموش کنید.
 • برای کاهش مصرف سوخت بهتر است از سرعت بالا و همچنین ترمزهای ناگهانی اجتناب شود.
 • یکی از دلایل تصاعدی بالا رفتن مصرف سوخت خودرو، افزایش سرعت آن می باشد.
 • زمانیکه سرعت خودروی شما بیشتر از 125 کیلومتر بر ساعت شود، مصرف سوخت خودروتان دو برابر میشود. یعنی اگر با سرعتی بالغ بر 125 کیلومتر رانندگی کنید، مصرف سوخت 2برابر زمانی است که با سرعتی در حدود 80کیلومتر برساعت رانندگی می کنید.

 

امداد خودرو

 

نکات مفید رانندگی و توصیه های امداد خودرو تهران

 

 • در هنگام استارت زدن خودرو به دلیل خفه کردن موتور، پدال گاز را به صورت مستمر فشار ندهید .
 •  هنگام بارندگی، به دلیل بالاتر رفتن لغزندگی جاده ها، لاستیک خودرو تماس کمتری با سطح آسفالت خیابان و جاده ها دارد که این امر سبب کاهش تسلط در رانندگی می شود .
 • هنگام رانندگی در شب و یا تاریکی با افزایش هر ده کیلومتر سرعت، کاهش عمق دیدی معادل بر 6متر را سبب می شود.
 • بهتر است هنگام رانندگی در شب با سرعتی معادل بر 16کیلومتر کمتر از سرعت رانندگی خود در طی روز حرکت نمایید.
 • ضد یخ مانع از یخ زدن آب رادیاتور خودرو در فصول سرد و به جوش آمدن آب رادیاتور در فصول گرم سال می شود.
 • همراه داشتن کپسول اطفای حریق در ماشین الزامی است.توجه داشته باشید که تاریخ مصرف کپسول ها به صورت دوره ایی بررسی شود.
 • با رعایت نکات ایمنی در هنگام رانندگی، از قبیل بستن کمربند و فعال بودن سیستم ایربگ خودرو می توان تا 70درصد از صدمات جانی که منجر به ضربه مغزی در هنگام بروز تصادفات می شود، جلوگیری کرد.

 

توجه داشته باشید که خدمات ارائه شده در امداد خودرو و هوم سرویس کارنو وزین سریر شامل : تعویض باتری، تعویض لاستیک(تایر)، تعویض لنت، تعویض انواع فیلتر از جمله فیلتر روغن موتور، فیلتر تهویه، فیلتر کابین و ... می باشد.

شرکت کارنو وزین سریر در تمام مناطق تهران آماده امداد رسانی می باشد.

از جمله :

امداد خودرو غرب تهران،

امداد خودرو شمال تهران،

امداد خودرو شرق تهران،

امداد خودرو جنوب تهران،

امداد خودرو سعادت آباد ،

امداد خودرو ولنجک و ...

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص امداد خودرو به صورت 24 ساعته و خرید قطعات مصرفی هیوندای، قطعات مصرفی کیا می توانید از طریق وب سایت و با مراجعه به صفحه ی تماس با ما، با کارشناسان امداد کارنو در ارتباط باشید تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

کیفیتی که انتظار دارید با قیمتی که ! انتظار ندارید

طراحی سایت نونگار پردازش