کارنو وزین سریر | امداد خودرو 24 ساعته

کارنو وزین سریر

امداد خودرو 24 ساعته

امداد خودرو 24 ساعته

امداد خودرو شبانه روزی و سیار در سطح شهر تهران                                              54118-021

 


در میانه راه به ناگهان ماشین شما از حرکت می ایستد و به هیچ وجه قادر به ادامه مسیر با آن نیستید، در صورت بروز مشکل با ما تماس میگیرد ... پس از دریافت تماس از شما و اعلام مشکل و موقعیت مکانی خود نزدیک ترین امدادگر را در کوتاه ترین زمان به یاری شما خواهیم رساند.امداد خودرو کارنو جهت رفاه حال مشتریان عزیز به صورت شبانه روزی و سیار در سطح شهر تهران درحال انجام ارائه خدمات خودرویی سرویس روغن،تعویض باتری،تعویض تایرها،تعریف کد سوئیچ، باز کردن درب خودرو و تعویض لنت در محل سکونت یا محل کار به مشتریان عزیز کیا، هیوندا،میتسوبیشی وBYD می باشد.

 

مواردی که می تواند باعث از حرکت افتادن خودرو شما شود:

 

علاوه بر مشکلات فنی مواردی مانند خراب شدن پمپ بنزین میتواند خودروی شما را از حرکت باز دارد.یکی از شایع ترین خرابی های پمپ بنزین خودرو مربوط به سوختن آن است .سوختن پمپ بنزین می تواند به دلایل مختلفی اتفاق بیفتد که رایج ترین آنها مربوط به داغ شدن پمپ بر اثر کاهش سطح بنزین درون باک است.با خراب شدن پمپ بنزین خودرو روشن نمی شود و در سربالایی ها هنگام شتاب گیری و همچنین در سرعت های بالا ماشین بد کار میکند و ریپ می زند. این مشکل می تواند از کثیفی فیلتر بنزین نیز باشد.

 

گاهی هنگام استارت زدن خودرو روشن نمی شود که امکان دارد باتری خودرو خراب یا عمر باتری به اتمام رسیده باشد. باتری خودرو یکی از قطعات کلیدی خودرو است که در صورت خرابی، مشکلات زیادی برای راننده ایجاد می کند. اطلاع از شرایط باتری و زمان تعویض آن یکی از موارد مهمی است که مالکان خودرو باید از آن اطلاع داشته باشند.

بعضی مواقع  فشار باد لاستیک کم می شود که باعث داغ شدن بیش از حد لاستیک و صدمه داخلی به آن می شود.در سرعت بالا این پدیده می تواند باعث کنده شدن قسمت هایی از آج لاستیک و یا حتی ترکیدن لاستیک شود.

 

 

شرایط و ضوابط خدمات امداد :


ارائه خدمات امداد سیار در صورتی که خودرو قابلیت حرکت نداشته باشد و یا در صورت حرکت خسارت بیشتری به آن وارد شود امکان پذیر خواهد بود.
در صورتی که تشخیص کارشناس امداد اینچنین باشد که امکان رفع ایراد خودرو در محل وجود نداشته باشد، می بایست خودرو با خودروبر به نزدیکترین عاملیت مجاز منتقل گردد.
هزینه برخی از خدمات بسته به شرایط گارانتی خودرو و ارائه خدمات، تحت پوشش گارانتی یا آزاد محاسبه می گردد.
هزینه های امدادرسانی شامل هزینه ایاب و ذهاب اعزام امدادگر، هزینه اجرت خدمات ارائه شده و هزینه قطعات امدادی مصرف شده با مشتری می باشد.
مدت زمان گارانتی خودروها مطابق اطلاعات ثبت شده در کارت گارانتی (گارانتی کیا، گارانتی هیوندا، گارانتی میتسوبیشی وگارانتی BYD) خودرو می باشد.

 

 

سرویس در محل (HOME SERVISE)

 

اگر برای انجام سرویس روغن وقت کافی یا امکان مراجعه به نمایندگی های مجاز را ندارید نگران نباشید، شرکت کارنو این امکان را برای شما فراهم نموده که تعویض روغن درب منزل شما و در حضور شما انجام گردد. برای استفاده از این خدمات می توانید با شماره02154118 داخلی 0 تماس بگیرید و با رزرو کردن وقت از این خدمات استفاده کنید، پرسنل کارنو بدون هیچ معطلی، به موقع و در اسرع وقت خدمات سرویس روغن را برای خودروی شما فراهم میکند.

 

drive phone

هر چی که مي خواهيد ! پشت درب تحویل بگیرید.

All Right’s Reserved | Designed by Nonegar Pardazesh